سه شنبه, 03 بهمن 1396 ساعت 20:29

نوزدهمین جلسه هییت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران

 

نوزدهمین جلسه هییت مدیره انجمن روز چهارشنبه ۲۷ دیماه از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در محل دفتر انجمن برگزار شد. در این جلسه موارد زیر مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

۱. گزارش برگزاری اولین همایش مدیریت مصرف و هدررفت آب که در تاریخ ۲۸ و ۲۹ آذر از سوی انجمن در پردیس عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد توسط دکتر تابش مطرح شد. اعضا ضمن بررسی اجزای مختلف همایش ضمن موفق ارزیابی کردن آن، نظرات خود را در رابطه نقاط قوت و ضعف همایش ارائه کردند.

۲. گزارش دکتر تابش از برگزاری سه جلسه شورای سیاستگزاری دومین کنگره ملی علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران که از ۲۲ تا ۲۴ ابان ماه ۱۳۹۷ در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود و تصمیمات اتخاد شده تاکنون به اطلاع اعضا رسید و نقطه نظرات حاضرین مطرح شد.

۳‌. گزارش انتشار اولین شماره نشریه علوم و مهندسی آب و فاضلاب و نحوه تهیه و توزیع آن و همچنین روند آماده سازی ۳ شماره بعدی که تا آخر سال ۹۶ چاپ می شود ارائه شد.

۴. گزارش حضور غرفه و حمایت انجمن از نهمین همایش مدیران شرکتهای آب و فاصلاب کشور ارایه شد.

۵. گزارش برگزاری جلسه مجمع عمومی سالیانه انجمن همزمان با برگزاری همایش مدیریت مصرف ارائه شد و برای برگزاری مجمع سال بعد که همراه با انتخابات هییت مدیره خواهد بود همفکری شد.

۶. گزارش تهیه و مبادله تفاهم نامه با آبفای تهران، آبفای اصفهان و دانشگاه صنعتی اصفهان و همچنین آماده سازی تفاهم نامه با مرکز مدیریت آب منطقه ای یونسکو و تعداد دیگری از شر کتهای آبفا و مشاورین و سازندگان به اطلاع جلسه رسید.

۷. مقرر شد جلسه آینده همراه با تشکیل جلسه هییت تحریریه نشریه در اسفندماه برگزار شود.