شنبه, 08 ارديبهشت 1397 ساعت 13:20

آگهی مجمع عمومی عادی سالیانه (نوبت دوم) انجمن آب و فاضلاب ایران

 

 

  بدین وسیله از کلیه اعضای پیوسته انجمن دعوت می‌شود در جلسه مجمع عمومی عادی ساليانه (نوبت دوم) که همزمان با دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران در روز سهشنبه 22 آبان‌ماه 1397 از ساعت 17:30 الی 19:30 در محل: اصفهان- دروازه تهران- میدان دانشگاه- نرسیده به خمینی‌شهر- دانشگاه صنعتی اصفهان- تالار شیخ بهائی تشکیل می‌شود، حضور یابند. دستور جلسه عبارت است از:

1) ارائه گزارش سالانه فعاليت‌های انجمن و برنامه‌های آتی؛

2) ارائه ترازنامه مالی سال 1396؛

3) انتخاب هیئت مدیره و بازرسین

تذکر:

 از کلیه افرادی که مایل به عضویت در هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب هستند و یا فرد مناسبی را برای این امر پیشنهاد می کنند، دعوت می شود اسامی کاندیداها را به ایمیل انجمن ارسال کنند.

از کلیه اعضایی که به دلایل موجه امکان حضور در جلسه مجمع را ندارند، خواهشمند است برای به رسمیت رسیدن جلسه، وکالت حق رأی خود را از طریق پر کردن فرم وکالت‌نامه به یکی از اعضای حاضر در جلسه واگذار نمایند. لازم به توضیح است که فرم وکالت‌نامه باید توسط فردی که به وی وکالت‌نامه داده شده، در جلسه مجمع تحویل داده شده و تصویر آن به آدرس ایمیل انجمن ارسال شود. (جهت دانلود فرم وکالتنامه به پیوست مراجعه شود.)

  با توجه به اینکه، طبق مصوبه وزارت علوم تمامی اعضای پیوسته برای شرکت در جلسه مجمع و رأی گیری نباید بدهی حق عضویت داشته باشند؛ خواهشمند است اعضایی که حق عضویت خود را در سال 1397 و ماقبل، پرداخت نکرده‌اند، هرچه سریع‌تر نسبت به واریز آن اقدام نمایند. امکان پرداخت حق عضویت، همزمان با برگزاری دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران و از طریق دستگاه پوز نیز وجود دارد.

  تبصره: کلیه اعضای انجمن که بدهی حق عضویت نداشته باشند، شرکت در کارگاه‌های تخصصی که هم‌زمان با دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران برگزار می‌شود، رایگان خواهد بود.

 

با تشکر

 

هیئت مدیره انجمن آب و فاضلاب ایران

 

نماد اعتماد الکترونیکی