سه شنبه, 17 مهر 1397 ساعت 23:43

پانزدهمین جلسه شورای سیاستگزاری کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب

پانزدهمین جلسه شورای سیاستگزاری دومین کنگره علوم و مهندسی آب و فاضلاب ایران در روز پنجشنبه 12 مهر 1397 از ساعت 15 الی 18 در دانشگاه صنعتی اصفهان تشکیل شد. در این جلسه نتایج داوریهای انجام شده توسط کمیته داوران مورد بررسی قرار گرفت. سپس با توجه به نظر داوران (2 تا 5 نظر برای هر مقاله) و تعداد سالنهای همایش که قابلیت ارائه همزمان دارند، مقالات شفاهی و پوستری انتخاب شدند. مقررشد در اسرع وقت نتایج به نویسندگان اعلام شود تا آنها بتوانند نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

در ادامه درخواستهای رسیده برای ارائه کارگاه و همچنین دعوتهای انجام شده از مدرسین بررسی شد و مقرر شد کارگاههایی که مدارکشان کامل شده در سایت اعلام و اطلاعات بقیه موارد هم در اسرع وقت تکمیل شود. همچنین با هماهنگی با مجتمع آموزشی وزارت نیرو در اصفهان مقرر شد به شاغلین وزارت نیرو که در کارگاهها شرکت می کنند گواهینامه رسمی (دارای هولوگرام) مورد تایید وزارت نیرو صادر شود. به دنبال آن لیست افرادی که تاکنون برای برگزاری کلینیک صنعت اعلام آمادگی کرده اند مطرح و مقرر شد افراد جدیدی نیز به آن اضافه شود.

برنامه ریزی برای تهیه کتاب مجموعه مقالات و CD مقالات نیز از دیگر موضوعات این جلسه بود. در رابطه با متقاضیان شرکت در نمایشگاه و حامیان مالی نیز هماهنگی لازم به عمل آمد. در انتها نیز اماکن پیش بینی شده برای اسکان شرکت کنندگان مورد بررسی قرار گرفت.  

 

 

 

نماد اعتماد الکترونیکی